Önemli yatırımlar

Biyobenzerlere adanmışlık

Yaklaşık kırk yıl önce biyoteknoloji alanında ilerlemek üzere çok emek sarf ettik ve şimdi de aynısını biyobenzerler için yapmaya devam ediyoruz. 10 biyobenzer ilaç için yaklaşık 2 milyar dolarlık bir yatırımla, çalışmalarımızı uzun vadede sürdürmeye kararlı olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Biyolojik ürüne kırk yıllık bir yatırım, ilaç alanında araştırma, geliştirme ve üretimde benzersiz bir deneyime sahip olduğumuzun göstergesidir ve pek çok terapötik alanda biyobenzer geliştirmek üzere bu deneyimden faydalanıyoruz.

Sağlam uzmanlık ve altyapı

Amgen, tüm biyolojik ürün portföyünde uzun vadede güvenilirliği sağlamak için gerekli uzmanlık, küresel altyapı ve sermayeye sahiptir. Böylelikle ihtiyacı olan her hastanın her zaman ilaçlarımıza erişebileceğinden emin olabilirsiniz.1

Yeni nesil üretim

Yüksek kaliteli, güvenilir biyolojik ürün ve biyobenzer ilaçların tedariği, yeni nesil üretim uygulamaları ile güçlendirilen Amgen’ın global altyapısıyla mümkün hale gelmektedir.1

Amgen, uzun süredir kendini biyoteknoloji alanında yenilik üretmeye adamıştır. Bizler gelecekte üretimi şekillendirecek yeni mükemmellik standartlarımızı oluşturmaya çalışıyoruz. Bu yeni standartlar, üretim sürecini daha etkili, tutarlı, çok yönlü ve talebe dayalı hale getiren yeni teknoloji, süreç ve ekipmanların bütününü içermektedir.

Referanslar: 1. Amgen. Unlocking the Potential of Biology for Patients. www.amgen.com/~/media/amgen/full. www-amgen-com/downloads/amgen_corporate_brochure.ashx. Yayınlanma Tarihi: Ağustos 2016. Erişim Tarihi: 25 Nisan 2018.

SONRAKİ: BİYOBENZERLERİN ETKİLERİ

ÖNCEKİ: BİYOLOJİK
ÜRÜNLERİN GELİŞİMİ